Antigenní test na COVID-19

ecotest rychlo test na covid 19
Ecotest saliva antigenní test ze slin
  • Určeno pro samotestování. ZCELA NEINVAZIVNÍ
  •  V balení je 10 nebo 20 ks testů
  • Test je certifikovaný a schválený pro prodej v EU
  • TEST je osvobozený od DPH
  • Připravujeme od 8.3.2021
  • Nejjednodušší aplikace na trhu
  • Pro sebetestování i profesionální použití
  • Rychlotest  s výsledkem do 15 min.
  • Senzitivita 90 %
  • Příbalový leták ECOTEST Antigen Saliva Test Kit CZ

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Základní členění je na testy laboratorní a testy screeningové neboli rychlotesty. Přehled jejich hlavních odlišností najdete v tabulce.

 PCR/virus
laboratorní
protilátky
rychlotest
protilátky
laboratorní
screeningový
AG test/rychlotest
Princippřímý průkaz viru, detekce přítomnosti viru v organismu ihned po infikování (hned od prvních příznaků – teplota, kašel, dušnost)nepřímý průkaz viru, detekce protilátek IgM (tvoří se 5–7 dnů po infikování) a IgG (tvoří se 14–21 dnů po infikování)nepřímý průkaz viru, detekce protilátek IgG, které se tvoří 14–21 dnů po infikování, sérologický test CLIA/ELISApřímý průkaz viru, detekce antigenu viru ihned po infikování
Odběrvýtěr z nosuze žilní krveze žilní krvez kapilární krve, výtěr z nosu nebo krku
Výsledky24–48 hod (dle času dodání materiálu do laboratoře)v řádu minut (max. 1 hod)v pracovní dny do 48 hodinv řádu minut (max. 1 hod)
Výhodyspolehlivost, jednoznačná interpretace výsledkůrychlá detekce lidí po infekci, vypovídá, zda byl organismus v kontaktu s viremspolehlivost, vypovídá, zda byl organismus v kontaktu s viremrychlost, nízká cena, užití v terénu (není nutný sofistikovaný analyzátor, záchyt akutní infekce)
Nevýhodysložitost vyšetření, vyšší cena, závislost na dodávkách dalšího materiálupouze orientační test, nevhodný pro diagnostiku akutní infekcenáročnost vyšetření, nevhodný pro diagnostiku akutní infekceméně spolehlivý než PCR, zatím není k dispozici k širšímu využití
Kde
testujeme
Praha, OstravanenabízímePraha, Ostravanepoužíváme, nevyšetřujeme
Částka1756,- Kč
včetně certifikátu
nenabízíme700 Kč včetně DPHnenabízíme

Test COVID-19 (SARS-CoV-2) IgM je rychlý imunochromatografický test pro kvalitativní detekci IgM protilátek proti koronaviru ve vzorcích lidské plné krve, séra nebo plazmy.

Test COVID-19 (SARS-CoV-2) IgM obsahuje králičí IgG protilátku značenou koloidním zlatem a antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2). Nitrocelulózová membrána je potažena anti-humánními IgM protilátkami a ovčími anti-králičími IgG protilátkami. Pokud vzorek obsahuje IgM protilátky, vytvoří se linie v detekční oblasti. K detekci IgM protilátek proti novému koronaviru (SARS-CoV-2) v lidském séru se ve stejném čase vytvoří kontrolní linie reakcí s králičími IgG protilátkami, za využití imunochromatografické metody s koloidním zlatem.

Napsat komentář